Plombavimas
Dantų plombavimas – geriausias sprendimas, kai reikia atstatyti prarastus dantų audinius ir atkurti estetinį vaizdą
Dantų plombavimas – dėl įvairių priežasčių (ėduonies, nuskilimo ir pan.) prarasto danties audinio atkūrimas plombine medžiaga. Lyginant su kitais dantų atkūrimo būdais, pavyzdžiui, protezavimu, plombavimas yra pranašesnis, nes pašalinama mažiau danties audinių. Net ir netekus labai mažos dalies danties audinio, būtina atlikti plombavimą, priešingu atveju, infekcija pažeis dar didesnį danties plotą, galimas netekti ir viso danties.
Kokiais atvejais dantų plombavimas tampa geriausiu pasirinkimu?
- Kai reikia atkurti nusidėvėjusius, nuskilusius ar kitaip pažeistus dantų paviršius
- Pakeisti dantų dydį arba spalvą
- Atstatyti ėduonies pažeistus dantis
- Panaikinti tarpus tarp dantų
- Pašalinti dantų nelygumus.
Procedūros eiga
Pirmiausia atliekama diagnostika, jei reikia – vietinė nejautra. Pašalinami pažeisti danties audiniai, vieta paruošiama plombavimui. Sluoksniuojant plombinę medžiagą, atkuriami danties audiniai. Plomba sutvirtinama, jei reikia – dantis nušlifuojamas ir nupoliruojamas.
Kiek laiko trunka procedūra? Ar ji skausminga?
Procedūra netrunka ilgai – priklausomai nuo plombos dydžio, vieno danties plombavimas gali trukti apie 30 – 40 minučių. Esant pageidavimui, gali būti atliekama nejautra, tokiu atveju pacientas nejaus jokio diskomforto. Išankstinis pasiruošimas procedūrai nereikalingas.
Kiek kainuoja danties plombavimas?
Pagrindiniai veiksniai lemiantys šios paslaugos kainą, yra plombos rūšis bei jos dydis. Kai kuriais atvejais, prieš atliekant plombavimą, yra reikalingas edodontinis gydymas. Preliminarią plombavimo paslaugos kainą galite sužinoti kainoraštyje.
Kaip elgtis po procedūros?
Procedūrai pasibaigus, rekomenduojama maždaug 3 valandas nevalgyti, nerūkyti bei nevartoti dažančių gėrimų. Vis dėlto, reikia prisiminti, kad ant plombuotų dantų kur kas greičiau kaupiasi apnašos. Taigi, jei norite, kad plombuotas dantis puikiai atrodytų ilgą, labai svarbu užtikrinti tinkamą priežiūrą – ne tik kruopščiai valyti dantis, bet ir reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną – jos metu bus kruopščiai pašalinami nešvarumai, dantis atgaus pirminę išvaizdą.
Netekote tik nedidelės dalies dantų audinių? O galbūt norite atnaujinti jų spalvą, panaikinti tarpus tarp dantų? Šias problemas išspręs danties plombavimas.
Straipsnį tvarko gydytoja Danguolė Baltrušaitienė
Atsiliepimai
Gydytojas odontologas Adomas Sabulis tikras profesionalas pas kurį dar sugrįšiu ne kartą, viską sutvarkė nuo danties išrovimo iki implanto įsukimo, maloniai bendravo ir viską aiškiai išaiškino.
Kiekvieną kartą nuostabiai atliktas darbas, pasitikiu 100% Processus kolektyvu, kompetentingi specialistai, šilta atmosfera, puikus kainos ir kokybės santykis! Ačiū!!
Labai maloni administratorė, Mandagus aptarnavimas. Mane gydę gydytojai Rimgailė ir Sabulis nuostabūs profesionalai. Visada eisiu tik pas jus. Dėkoju už gydymą. Sėkmės!
Labai puiki higienistė. Jurgita, didelis ačiū už puikų darbą.
Už gydymą, atsakingumą, šiltą ir dėmesingą bendravimą, už patogaus laiko parinkimą, dėkoju gydytojai Rimgailei bei jos asistentei, chirurgui Adomui, administratorei bei visam Prosessus kolektyvui. Linkiu gero tolimesnio darbo bei gerų, linksmų švenčių....
Pirmoji klinika, kurioje tikrai nemeluoja sakydami, kad neskaudės. Puikūs specialistai ir super malonūs žmonės.
Gyd.Rimgailė profesionaliai ir rūpestingai suteikia paslaugas. Darbuotoja yra akivaizdžiai savo rogėse. 10 balų, rekomenduoju!“
Esu be galo dėkinga visai komandai už puikų darbą ir už nuoširdų dėmesį pacientui. Pas gyd.Danguolę lankaus 25 metus. Darbą atlieka ypač profesionaliai. Gyd.chirurgas Sabulis, yra netik profesionalas savo srityje ir taikantis visas naujoves, bet ir labai kantrus savo pacientų baimėm. Viską išaiškina, darbą atlieka nuoširdžiai ir labai atsakingai. Esu dėkinga visam toje klinikoje dirbančiam personalui.
Jau pakankamai ilgą laiką lankausi šioje klinikoje ir kiekvieną kartą lieku nustebintas profesionalumu ir maloniu bendravimu. Didelis Ačiū higienistei Jurgitai už visad puikiai atliekamą darbą!
Thank you for my new smile!
Sveiki. Lankausi nuo pat klinikos PROCESSUS atidarymo pradzios .Klinikoje sklinda gera aura.Gydytoja Danguole Baltrusaitiene ,higienyste Jurgita Jasioniene, burnos chirurgas-dantu implantologas Mindaugas Neverauskas-profesionalus, pastebimai ismanantys savo sriti ir svarbiausia megstantys savo darba ir jam skiria visa demesi. Be to ,gydytojai yra malonus,svelnus,paprastai bendraujantys, supratingi klientu atzvilgiu.SUPER.Galiu pasakyti visiems pacientams eikite ir patys pamatysite.Rekomenduoju!
Kažkokia fantastika! Vakar pašalino dantį, įstatė implantą ir kitą dieną esu sveika-sveikiausia. Jokio skausmo, jokio kraujo, jokio tinimo. Tai Adomo Sabulio darbas! Pritaikė naujausias žinias, naujausias technologijas! Pagarba jaunam chirurgui! Tikras profesionalas, kuris domisi mokslu, naujom technologijom! O ir visa "Processus" komanda puiki, miela!
Nuostabi klinika, nuostabūs darbuotojai ir aplinka, kokybiškos paslaugos.Gera ateiti, nes pasitiki žmonėmis, kurie tai atlieka. Visada rekomenduoju kitiems!
Labai ačiū gydytojai Živilei ir asistentei higienistei Jurgitai už nuostabią šypseną bei malonų aptarnavimą!
Dėkoju chirurgui Adomui Sabuliui už švelnias rankas,atliekant gydymo procedūras, už humoro jausmą, bendraujant su pacientais. Linkiu jaunam chirurgui jo kompetencijų vertos karjeros. Linkiu sėkmės ir nuolat užimtai, mielai klinikos administratorei. Senjorė Laimutė
Šios klinikos komanda kvalifikuoti specialistai. Pirma, kas nuoširdu, žmogiškumo faktorius ir aiškiai suprantamai paaiškina pacientui visus gydymo, implantacijos procesus. Aš turėjau 2 operacijas, ir dabar džiaugiuosiu savo dantimis, kurie pagaminti naujausiomis technologijomis ir tik per 3 valandas. Komanda - Kosmosas Ačiū visiems kurie buvote prie manęs.
Labai džiaugiuosi galėdama savo burnos sveikatą patikėti tokiems profesionaliems gydytojams - gyd. Paulei Sabulienei ir burnos higienistei Jurgitai Jasionienei. Gyydytojos atsako į visus kilusius klausimus, procedūras atlieka neskausmingai, todėl po kiekvieno apsilankymo nebaisu sugrįžti :)
Labai mieli gydytojai, visiškai neskaudėjo ir dabar nė kiek neskauda!
Jau daug metų gydausi Processus klinikoje. Visa gydytojų komanda profesionali, dėmesinga. Bet ypač patenkinta gydytojo chirurgo A. Sabulio profesionaliai atlikta operacija. Gydymas ir tolesnė priežiūra aukšto lygio. Dėkoju
Nuo 2018 m. lapkričio 11 d. iki 2019 rugsėjo 19 d. gydžiausi ir protezavausi dantis Processus klinikoje pas jauną, talentingą gydytoją Paulę Baltrušaitytę. Pirmą kartą gyvenime sutikau medikę, prie kurios prisirišau kaip prie savo dukters. Nepaprastai jautri, šilta, be galo preciziška, švelni,gerai išmananti savo profesiją, iš karto pataikanti į dešimtuką, sekanti pasaulio odontologijos naujienas. Esu be galo jai dėkinga už sugrąžintą šypseną ir jausmą, lyg būčiau ne klinikoje, o namuose pas artimiausius žmones! Dėkoju ir gydytojai Danguolei Baltrušaitienei už konsultacijas, gabiam chirurgui Adomui Sabuliui, higienistei Jurgitai Jasionienei ir vidada maloniai pasitinkančiai pacientą, administratorei-asistentei taip pat Jurgitai. Tik įėjus į klinikos laukiamąjį, jau maloniai nuteikia skoningas interjeras, kuriame puikuojasi įžymaus lietuvių grafiko Egidijaus Rudinsko paveikslas, kabinetuose pati moderniausia technika ir patys geriausi pasaulyje specialistai. Ačiū Jums visiems, mielieji! Ačiū, kad subūrėte tokį nuostabų profesionalų kolektyvą ir, kad kiekvieną žmogų pasitinkate ir išlyditę kaip savo artimą! Kuo geriausios sėkmės Jums šiandien ir ateityje!Ačiū!
Burnos higienistė Jurgita itin kruopščiai ir greitai atliko dantų higieną. Taip pat gavau patarimų dėl dantų priežiūros, tad itin smagu išeiti su puikiai išvalytais dantimis ir su žinojimu kaip dar teisingiau juos prižiūrėti namuose.
Ačiū Jurgitai labai, Super gera specialistė. Žino savo darbą.
Labai puiki komanda! Dėkoju Jurgitai Jasionienei ir Paulei Sabulienei už tikrai neskausmingai ir profesionaliai atliktas procedūras. Šioje klinikoje pakeičiau savo nuomonę, kad dantų gydymo procedūros be skausmo neįmanomos. Kolektyvas maloniai atsako į visus pateiktus klausimus ir puikiai nuteikia būsimai procedūrai. Tikrai rekomenduoju!
Puikiai atliekamas darbas, bei nepriekaištingas aptarnavimas esu LABAI patenkintas, kad radau Jus !!!
Labai ačiū chirurgui Adomui Sabuliui! Puikus jaunas specialistas! Atsakė į begalę klausimų, apžiūrėjo, pakonsultavo, nuramino. Esant reikalui būtinai kreipsiuosi :)
Rekomenduoju šią kliniką.Čia lankausi jau 25 metus. Niekada nenuvylė. Darbuotojai yra tikri savo srities žinovai, dirba su naujausiomis medžiagomis, dideliu kruopštumu ir atsidavimu savo darbui. Ačiū jiems.
Nuoširdžiai dėkojame visiems darbuotojams už nuoširdų ir kruopštų darbą. Lankomės jau 7 metus ir nesiruošiame keisti klinikos. Tikrai rekomenduojame.
Pirmas apsilankymas 5 balai. Buvau pirminėje apžiūroje pas gyd.Rimgaile. Sudarėme gydymo planą, kurį atsiūs el.paštu. Laukiu sekančių vizitų ir puikaus rezultato. Aptarnavimas puikus, mandagus, išsamus. Jaučiasi dėmesys pacientui.
Apsilankymas Jūsų klinikoje paliko labai gerą įspūdį: jauki aplinka, malonus, šiltas bendravimas su pacientu. Ačiū :)
Dekoju daktarui chirurgui Adomui Sabuliui uz rupestigai atlikta procedura,ir linkiu sekmes darbe.Graziu svenciu,ir sveikatos visam kolektyvui..
Ich bin für eine Behandlung aus Deutschland gekommen. Von Anfang bis Ende wurde ich super betreut und bin mit dem Ergebnis rundum zufrieden. Es hat mich viel weniger gekostet als in meinem Heimatland und die Leistung von den Ärzten und Helferinnen bei Processus hat mich wirklich überzeugt. Ich werde es weiterempfehlen!
Gyd.Rimgailė grąžino man šypsena. Po estetinio plombavimo mano dantys gražūs ir balti.
Visiems rekomenduoju ,,Processus". Tai puikiausia klinika, su nuostabia ramybės, pasitikėjimo, suvokimo, kad viskas bus gerai, aura. Šauni administratorė, profesionali dantų higienos specialistė. Dėkoju Dievui ir Šv. Apolonijai, kad suradau Daktarę Paulę Sabulienę, kuri sugeba padaryti tai, ko nesulaukiau iš stomatologų kitur. Vis pagalvoju, kad jei anksčiau būčiau čia apsilankiusi, dabar turėčiau sveikesnius dantis... Ačiū, Daktare!
Puiki klinika. Gydausi čia nuo pat įsikūrimo pradžios. Surinkta labai profesionali odontologų ir personalo komanda, kuri suteikia pasitikėjimo jausmą.
Šioje klinikoje lankiausi 11 mėnesių. Man buvo sudėti 10 implantų, atstatyta kramtymo funkcija bei sugrąžinta estetinė veido išvaizda. Esu be galo dėkinga chirurgui Mindaugui, gydytojai Danguolei, asistentei Jurgitai, visam klinikos personalui bei nepakartojamiems technikams! Tai tikri asai, savo dalyko profesionalai. Ačiū jums už sugrąžintą šypseną!
Sveiki, lankiausi klinikoje pas gydytoją Pauliną. Labai patenkinta. Jaučiasi profesionalas. Labai maloniai ir dėmesingai aptarnauja pradedant nuo registratūros. Viską išdėstė ir parodė nuotraukoje labai aiškiai ir paprastai.Pasiūlė optimaliausią kainą. Turi visą reikiamą įrangą, netgi atlieka sudėtingas procedūras su sedacija. 11 balų iš 10
Gyd. odontologė Kamilė labai kruopščiai ir švelniai sutvarkė mano dantis. Taip pat ištikus nelaimei ir nuskilus danties kampučiui priėmė ir operatyviai sutvarkė nuskilimą. Didžiausios rekomendacijos dėl kruopštumo, atidumo ir malonaus bendravimo.
Ačiū už profesionaliai suteiktas paslaugas, kantrybę ir malonų bendravimą gydytojai ortopedei Saulei Sabulienei ir visai Processus Klaipėdos komandai.
Jūsų klinikoje man atliko burnos ertmės higieną. Esu be galo dėkinga higienistei Ingridai už malonų bendravimą, išsamų paaiškinimą ir patarimus dantų priežiūros klausimais. Tikrai profesionaliai atliko savo darbą, pagerėjimą pajutau iš karto, dantenos nebekraujuoja. Ačiū!
Patekau su dideliu dantes skausmu, gavau pilna professionalią pagalba, nustebau nauja įrangą, dėmesingumu. Gydytojas Adomas Sabulis labai kvalifikuotas burnos hirurgas! Nuoširdžiai rekomenduoju šią kliniką, bei joje dirbančius specialistus. Nuoširdẓ̌iai dėkoju gyd Adomui💐❤️
Puikios specialistės, lankausi virš 15metų. Lankysiuosi dar tiek pat:)
Dėkoju chirurgui Adomui, gydytojai Paulei už profesionalumą rūpestį ir pastangas ieškant geriausio sprendimo sudėtingoje situacijoje. Pasirinkę Processus neapsiriksite.
When a friend of mine told me he had travelled to Kaunas to fix his teeth, I was kind of sceptical about it. His main motivation was that it is way cheaper than in Germany. When I got serious issues with my teeth that my german insurance was not willing to cover and counted me an estimated "infinity" for my procedures i started really thinking about doing the same. So, after a short Email correspondency with the clinics administrator, Ieva, i decided to give it a chance. I got very cheap flights to Vilnius (70 € there and back to Berlin), Getting to Kaunas was just about a 1 h train trip. Very easy and comfortable. I stayed in a lovely hotel. The personell in the PROCESSUS clinic was very friendly, welcoming and helpful. I found out that german doctors had given me diagnoses that weren't even there to make more money of me. Dr. Baltrusaitiene showed me exactly what is she about to do and why. With the help of a 3D-X-Ray of my jaw, before she started her work. The procedure was as pleasant and as painless as possible. Afterwards I had gotten clear advices on what i could do and what not. When I saw the price at the end I was positively surprised. It was almost 3 times less than what i would have paid in Germany. Also I feel like a person now. Not living in pain everyday anymore. All in all i can only recommend visiting PROCESSUS. Competent and friendly personell, the most modern appliances and a fair price is definitely worth travelling europe for your health. 5/5 Stars, Well done!