Implantavimas

Dėl įvairių priežasčių (ligų, traumų, netinkamos ar nepakankamos priežiūros ir kt.) nemaža dalis žmonių netenka dantų.  Gera žinia ta, kad jų trūkumas gali būti atstatomas saugiai bei patikimai, o svarbiausia – užtikrinamas kokybiškas ir estetiškas rezultatas.

Pirmykščiai žmonės prarastus dantis bandė pakeisti jūros kriauklėmis ir akmenukais… Šiandien dantų implantavimas – modernus, saugus ir garantuojantis geriausius rezultatus.

Kas yra dantų implantai ir kada verta juos rinktis?

Danties implantu yra vadinamas iš titano pagamintas varžtelis, kuris pakeičia natūralią danties šaknį. Jam prigijus, pritvirtinama atrama bei protezuojamoji dalis. Tai – puikus pasirinkimas, kai reikia atkurti vieną, du ar net visus dantis.  Lyginant su išimamais protezais, dantų implantai turi labai daug privalumų: reikalauja kur kas mažiau priežiūros, nereikia baimintis jog iškris, o taip pat nėra nubrozdinama burnos gleivinė, tad išvengiama smulkių žaizdelių bei įbrėžimų, kurie pacientui sukelia diskomfortą ar net skausmą. Šiandien implantų rinkoje yra apie kelis šimtus gamintojų ir visi siūlo puikius bei kokybiškus sprendimus Jūsų šypsenos atkūrimui.

Implantuotas dantis savo forma, dydžiu, spalva bus toks pats, kaip ir savi dantys!

Kuo ypatingas titanas, iš kurio gaminami implantai?

Svarbiausia titano savybė yra ta, kad ji biologiškai suderinama su žmogaus organizmu, tad implantų prigijimo rodikliai labai aukšti – maždaug 98 implantacijos atvejai iš 100 yra sėkmingi. Iš jo pagaminti implantai yra tvirti, stabilūs bei atsparūs korozijai.

Priežasčių kodėl verta rinktis implantus, yra ypač daug:

 • Atkuriami dantys, o galutinis vaizdas atrodo ypač estetiškai
 • Implantai atrodo ypač natūraliai, todėl juos labai sunku atskirti nuo savų dantų
 • Daugeliui implantų yra taikoma viso gyvenimo garantija
 • Visiškai atstatoma kramtymo bei kalbėjimo funkcija
 • Pacientas gali džiaugtis kokybišku gyvenimu – plačiai šypsotis, bendrauti, mėgautis maistu, aktyvėja socialinis gyvenimas
 • Pamirštami kompleksai dėl prarastų dantų
 • Išsaugomi sveiki dantys
 • Užtikrinama nepriekaištinga dantenų būklė
 • Gerėja fizinė paciento sveikata, užkertamas kelias žandikaulio tirpimui

Šiandien taikoma ypač daug implantavimo sprendimų. Mūsų klinikos specialistai įvertins Jūsų situaciją ir pasiūlys tinkamiausią išeitį

Kiek laiko truks implantacijos procedūra?

Priklausomai nuo pasirinktų gydymo metodų, dantų implantacija atlikti, gali reikėti kelių vizitų, pirmasis – konsultacija, kurios metu įvertinama paciento dantų būklė bei paruošiamas gydymo planas. Antrasis – implantacija. Vieno danties implantavimas gali trukti apie pusę valandos. Po to paciento laukia gijimas, o šiam etapui pasibaigus, atvykstama į klinką tam, kad būtų uždėta protezuojamoji dalis.

Kiek išlaidų pareikalaus dantų implantavimas?

Savaime suprantama, kiekvienam pacientui aktualu, kiek išlaidų pareikalaus ši procedūra. Svarbu pabrėžti, kad tiksli kaina yra individuali, kadangi ji priklauso nuo  tam tikrų veiksnių: implanto gamintojo, tipo, medžiagos, papildomų procedūrų kiekio (kai reikalingos kaulo priauginimo arba sinusų kėlimo operacijos), atkuriamų dantų skaičiaus. Kainos pateikiamos mūsų interneto svetainėje, kainoraštyje, o konsultacijos metu bus pateikta tikslesnė informacija.

Esame geriausias pasirinkimas, kai reikia profesionalių sprendimų

Procedūros sėkmė priklauso ne tik nuo paciento organizmo, bet ir nuo gydytojo  profesionalumo. Nors pagal šiuo metu galiojančią tvarką teoriškai dantų implantaciją gali atlikti bet kuris odontologas, mes manoma, kad tik profesionalus savo srities specialistas gali užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas ir puikius galutinius rezultatus. Būtent todėl mūsų klinikoje šias paslaugas teikia chirurgas periodontologas, turintis daug patirties, nuolat praktiniuose ir teoriniuose mokymuose dalyvaujantis specialistas, kurio pagrindinė interesų sritis – dantų implantai.

Mūsų klinika yra geriausias pasirinkimas, kai reikia:

 • Tinkamai parinktų implantavimo sprendimų
 • Profesionalumo bei aukščiausios kokybės paslaugų
 • Ilgalaikių rezultatų
 • Pasaulyje populiarių gamintojų implantų
 • Maksimalaus Jūsų lūkesčių išpildymo
 • Malonios aplinkos bei aptarnavimo
 • Nuoširdaus rūpesčio

Straipsnį tvarko burnos chirurgas Adomas Sabulis