Panoraminė dantų nuotrauka. Cefalograma. 3D tomografija.

Panoraminė rentgeno nuotrauka

Mes gydome matydami. Panoraminė dantų nuotrauka ir kitos funkcijos

Ir išties, visi šiuolaikinėje odontologijoje taikomi rentgenografiniai tyrimai vienoje odontologijos klinikoje Kaune! Trys viename – panoraminė, cefalograma ir 3D rentgeno nuotrauka išgaunamos vieno prietaiso pagalba. Užsukate, į mūsų odontologijos kliniką Kaune, kad jums būtų  atlikta panoraminė dantų nuotrauka, o esant poreikiui pastebėti net smulkiausius pokyčius sudėtingo gydymo atvejo metu, čia ir dabar jums gali būti atlikta 3 D rentgenograma. Juolab, kad tam tikrais ortodontinio gydymo atvejais reikalinga Cefalograma taip pat, jums gali būti atlikta mūsų odontologijos klinikoje Kaune. Svarbu pabrėžti, jog visi  Processus odontologijos klinikoje Kaune, rentgenografiniai tyrimai pacientui, atliekami per trumpiausią laiką, geriausioje vaizdo kokybėje ir  patiriant  minimalią apšvitą. Apgalvotai įsigytas vienas pažangiausių pasaulyje  rentgenas DENTRI padeda saugiai pagerinti pacientų gydymą. Šio rentgeno naudojimo metu ne tik užtikrinamas geriausias vaizdo raiškos ir  itin mažos rentgeno spinduliuotės, kurią gauna pacientas santykis, bet ir įmanoma manipuliuti kiekviena pozicija ir vaizdu bei išgauti tobulas, neiškraipytas 3 D kompiuterines tomogramas. Visos jums atliktos retgenogramos  bus paruoštos peržiūrai – Panoraminė dantų rentgeno nuotrauka įrašomą į kompaktinį diską ar kitą duomenų saugojimo laikmeną, siunčiama paštu, atspausdinama ant popieriaus; 3D kompiuterinė tomograma įrašoma į kompaktinį diską kartu su peržiūros programa, Cefalograma atspaudinama ar įrašoma į kompaktinį diską. Geriausias pasaulyje rentgenas – tokį prierašą turi šis įrenginys.

Įdomu…

Ar žinojote, kad rentgeno spindulius 1895 metais tirdamas katodinių spindulių savybes atrado Vilhelmas Rentgenas? Šio žmogaus ir dėka to, kad jis nusprendė neužpatentuoti savo naujai atrasto reiškinio rentgeno spinduliai greitai imti naudoti praktikoje, o pirma – medicinos moksluose. Pats išradėjas naujus spindulius pavadino – X spinduliais, bet vėliau  nutarta mokslininko garbei suteikti jiems rentgeno spindulių vardą. Taip pat, labai svarbu paminėti, kad rentgenologijos  apbrėžimas reiškia ne tik tyrimo metodą, tačiau tai yra ir mokslo šaka. Šiuolaikiniame pasaulyje teisingai ir saugiai naudojant rentgeno spindulius  įvairios mokslo sritys gauna neišmatuojamą naudą.  Tačiau, kaip gi atsiranda pati rentgenograma? Kuomet rentgeno spinduliai neatsimušdami į jokią kliūtį praeina minkštuosius audinius jie paveikia fotojuostelę taip, kad ji tampa juoda. Tuo tarpu,  kaulas spindulių nepraleidžia kaip minkštieji audiniai, o juos sugeria, todėl vietose, kur būna kaulas matomos baltos dėmės.

Panoraminė dantų nuotrauka įrašoma į CD ar išsiunčiama elektroniniu paštu. DENTRI saugiai padeda pagerinti pacientų gydymą. Rentgeno spinduliuotė, kurią gauna pacientas yra itin maža, tuo tarpu vaizdų raiška itin didelė. Taip pat, galima manipuliuoti kiekviena pozicija ir vaizdu, universalus vaizdo apdorojimas ir tobulos, neiškraipytos 3D kompiuterinės tomogramos.

 

Klauskite odontologo specialisto, arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą:

Žvaigždute (*) pažymėti privalomi laukai

Vardas *

Elektroninio pašto adresas *

Telefono numeris

Tema

Klausimas *

Žemiau įrašykite paveikslėlyje rodomą kodą

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: