Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/processus/domains/processus.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Rentgeno paslaugos


Rentgeno paslaugos

Rentgeno paslaugos PROCESSUS klinikoje

 


Sėkmingam odontologiniam gydymui neretais atvejais reikia atlikti neinvazinius rentgenologinius tyrimus. PROCESSUS odontologijos klinikoje Kaune šiuo metu yra atliekami visi svarbiausi ir tiksliausi rentgenologiniai tyrimai naudojant modernią rentgeno sistemą ALL-IN-ONE DENTRI.

Kuo gi ypatinga ši, geriausia Dantų rentgeno pasaulyje tituluojama sistema?

Pirmiausia – galimybėmis. Su ALL-IN-ONE DENTRI jums gali būti atlikta:

 • 3D kompiuterinė tomografija; Skaitmeniniu tomografu gauta 3D nuotrauka rodo labai tikslų, neiškraipytą, realų viršutinio ir apatinio žandikaulių vaizdą bei aplink esančias sritis (sinusus, apatinio žandikaulio sąnarius, kvėpavimo takus). Šis tyrimas suteikia gydytojams daug išsamios informacijos apie pacientų dantų, veido žandikaulių srities audinių būklę, įvairias patalogijas, kaulų lūžius, šaknų skilimus, danties padėties anomalijas ir svetimkūnius. Siekiant kokybiško gydymo rezultatų 3D kompiuterines tomogramas reikia atlikti planuojant pacientui taikyti sudėtingesnį chirurginį gydymą: didesnės apimties dantų implantavimo procedūrą, kaulo priauginimo ar sinusų pakėlimo operacijas. 3D rentgenograma nepamainoma ir endodontiniame gydyme, kai reikia pamatyti tai, ko nesimato paprastoje panoraminėje rentgeno nuotraukoje.
 • Cefalograma; rentgeno nuotrauka, kurią reikia atlikti tam tikrais ortodontinio gydymo atvejais. Cefalogramos funkcijoje galima atlikti ir kitokius rentgenografinius tyrimus, kaip antai peršviesti plaštaką, alkunę ar kitą nedidelę kūno dalį.
 • Panoraminė rentgenograma, rentgeno nuotrauka, kuri parodo plokščią žandikaulių vaizdą ir sinusus.
  Šį tyrimą reikia atlikti:
  – norint sėkmingai pašalinti neišdygusius protinius dantis,
  – atliekant implantaciją dantų netekusiems pacientams,
  – taikant ortodontinį gydymą, kai reikia turėti išssamesnę informaciją apie žandikaulių būklę, sinusus, bendrą visų dantų vaizdą.

Kodėl rentgenologiniams tyrimams rinktis PROCESSUS odontologijos kliniką Kaune?

– Atsakymas labai paprastas, dėl galimybės pasinaudoti ALL-IN-ONE DENTRI, kurios pagalba Jūs turėsite galimybę gauti ir bus atliktos, jei tik bus toks poreikis, visos rentgeno paslaugos. Dantų rentgeno sistema, ne tik saugi, pacientui čia tenka itin maža rentgeno spindulių dozė, bet ir jos pagalba įmanoma pagerinti pacientų gydymą, nes šia rentgeno sistema išgaunami vaizdai pasižymi didele raiška. Tai netik all-in-one, tai dar ir the best in the world. Įsidėmėkite, visos geriausios rentgeno paslaugos vienoje vietoje.

 1. Turiu panoraminę dantų nuotrauką, kurią dariausi prieš metus laiko. Po to, dar buvo išrauti du dantys, noriu dėtis dantų implantus pas jus klinikoje, ar nuotrauka tiks?

 2. Laba diena. Manome, kad greičiausiai Jūsų panoraminė nuotrauka tiks, tik reikia įvertinti šios dienos situaciją burnoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *