Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/processus/domains/processus.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Ortodontija


Gražiai šypsenai labai svarbu sveiki, tiesūs dantys bei taisyklingas sąkandis. Įdėmiai paskaitykite ir rasite pagrindinius atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Kam taikomas ortodontinis gydymas?
Ortodontinis gydymas ( kitaip – ortodontija ) taikomas pacientams, turintiems kreivus dantis ir/ar netaisyklingą sąkandį. Kartais ortodontinis gydymas yra atliekamas pacientams kaip pagalbinis gydymas prieš implantaciją ar protezavimą.

Kaip atliekamas ortodontinis gydymas? Kokie jo tikslai?
Jo metu ortodontinių aparatų pagalba (breketų, plokštelių) yra ištiesinami dantys, koreguojamas sąkandis, sukuriamos vietos implantams ar ištiesinus dantis palengvinamas protezavimas.

Kokio amžiaus pacientams taikomas ortodontinis gydymas?
Taikomas ir vaikams, ir suagusiems.

Kokiame amžiuje yra tikslingiausia pasikonsultuoti su gydytoju ortodontu?
Rekomenduojama pirmą kartą atvesti vaikutį konsultacijai 7-8 metų.

Nuo ko priklauso ortodontinio gydymo trukmė?
Ortodontinio gydymo trukmė priklauso nuo atvejo sudėtingumo, paciento pareigingumo, paciento amžiaus, gydymo metodikos bei paciento pageidavimų.

Kokia vidutinė gydymo trukmė?
Vidutinė gydymo trukmė breketais 1,5-2,5 metų.

Kokio dažnumo vizitai reikalingi gydantis ortodontiškai?
Gydantis breketais 4-8 savaitės. Gydantis plokštelėmis 4-12 savaitės.

Ką reikia atlikti norint gydytis ortodontiškai?

Visų pirma reikalinga gydytojo ortodonto konsultacija, kurios metu reikalinga turėti ar atlikti:

 1. atlikti profesionalią burnos higieną,
 2. tuomet kreiptis pas savo gydytoją ortodontą.
 3. panoraminę rentgenogramą,
 4. šoninę cefalogramą ( ne visiems pacientams)
 5. konsultacijos metu yra nuimami diagnostiniai atspaudai.
 6. Sudaromas preliminarus gydymo planas.
 7. pas savo odontologą ar savo odontologijos klinikoje susigydyti dantis, kuriuos nurodo gydytojas ortodontas

Safyriniai breketai Metaliniai breketai Ortodontija

KĄ BŪTINA ŽINOTI PO BREKETŲ KLIJAVIMO

• Sudėjus breketus, po kelių valandų dantys tampa jautrūs kandant, kramtant, atsiranda tempimo, veržimo jausmas. Pradinis dantų jautrumas trunka nuo kelių dienų iki savaitės, skausmas ilgainiui mažėja.

• Skausmui malšinti rekomenduojami nesteroidiniai priešuždegiminiai preparatai, pvz. paracetamolis, ibuprofenas ir kt.

• Uždėjus breketus, rekomenduojama 1,5 valandos nevalgyti. Keletą dienų po uždėjimo vartokite tik itin minkštus produktus, nes medžiaga, kuria klijuojami breketai kietėja 2-4 dienas. Jei norima valgyti kietesnį maistą, jį reikėtų susmulkinti

• Pirmomis dienomis breketai ar krūminių dantų užraktai gali trinti ar net pažeisti lūpų, skruostų gleivinę. Ortodontinio gydymo metu minkštieji audiniai pripranta prie dirginimo.

• Ortodontinis vaškas yra skirtas uždengti braižantį breketą ar užraktą. Jei specialaus vaško neturite, breketą galite padengti vatos, kramtomosios gumos gabalėliu.Vašką nuimkite valydami dantis, nes po juo gali kauptis maisto likučiai.

• Dantų priežiūra nešiojant breketus iš esmės nesiskiria nuo įprastinės. Dantys valomi šepetėliu. Išvalius dantis, aplink breketus neturi likti maisto likučių, todėl naudokite specialius tarpdančių ar vieno danties šepetėlius. Bloga burnos ertmės higiena sukelia dantenų uždegimą bei dantų ėduonį. Prastai valant dantis, aplink breketą gali atsirasti balta emalės demineralizacijos juosta, matoma nuėmus breketus.

• Nešiojant ortodontinius aparatus, venkite traumų. Pacientams, lankantiems kontaktinio sporto treniruotes, gaminamos specialios apsauginės kapos.

• Jei Jums atsiklijavo breketas, žiedas, išsprūdo ar duria viela, nelaukite kito apsilankymo, nedelsiant praneškite gydytojui. Nukritusią dalį būtinai turėkite su savimi, galbūt pavyks priklijuoti ar pataisyti tą pačią.

• Papildomus aparatus (pvz. išorinio tempimo aparatą, elastikus ar kt) turėkite kiekvieno apsilankymo metu.

 

 1. laba diena, kokios metaliniu ir keramikiniu breketu kainos? aciu

 2. Labas vakaras. Kainas galėjote rasti mūsų kainyne. Metaliniai 433€, keramikiniai 666€

 3. Sveiki. Gyvenu Anglijoje, tad noriu paklausti kiek laiko užtruktų (valandų, dienų) kol grįžus iš Anglijos į Kauną, jau išvažiuočiau su beligatūriniais breketais (žinoma, jei jie tiks man)? Ta prasme nuo konsultavimo iki tada kada jau galėtų juos uždėti, kiek tam reiktų skirti laiko?

  Ačiū.

 4. Jei Jūs esate tikras, kad kitas gydymas bus nereikalingas, tai jau pirmo vizito metu galite išeiti su breketais. Tik reikia viską suderinti iš anksto.

 5. Sveiki,
  Beligaturiniai breketai pas jus tik metaliniai dedami ar dedate ir maziau pastebimus? Jei dedate tai kokius ir kokia kaina?

 6. Laba diena. Mūsų klinikoje naudojami ir mažiau pastebimi breketai. Tai keraminiai beligatūriniai breketai, kaip antai Damon Clear, Empower Clear, Clarity SL ir kiti. Plačiau apie juos http://zivile-neverauskiene.lt/ortodontiniai-aparatai , o kainas rasite mūsų kainyne papunktyje “ortodontija“

 7. Laba diena, man įdomu dėl kainos, kokią sumą reikia sumokėti pirmo vizito metu? Už kokias paslaugas reikia mokėti?:)

 8. Laba diena. Pirmo vizito metu dažniausiai jokios paslaugos neteikiamos. Konsultacijos metu, kuri yra mokama, pacientui sutikus, kartais gali būti atliekami rentgenologiniai tyrimai, jie apmokami priklausomai nuo sudėtingumo. Po gydymo plano sudarymo aptariamos ir galutinės kainos.

 9. Sveiki, norėjau paklausti kokia Jūsų klinikoje beligatūrinių empower breketų sistemos tiksli kaina? Ar processus internetinio puslapio kainyne kainos nesikeite ir ar yra tokios kokios nurodytos? Ačiū, laukiu atsakymo

 10. Laba diena. Kainos, kaip nurodyta kainyne.

 11. Sveiki. Ar galima mokėti išsimokėtinai?:)

 12. |Taip. Daugelyje atvejų galima.

 13. Sveiki, ar galima detis breketus tik ant virsutinio zandikaulio ?

 14. Mes nerekomenduojame

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *