Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/processus/domains/processus.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Dantų implantacija


Dantų implantacija

Dantų implantacija

    Dantų implantacija

Dantų implantai – Jūsų gyvenimo džiaugsmui                                                                                    

Dantų implantai – vienas svarbiausių, naudingiausių ir populiariausių odontologijos atradimų, kuris leidžia atsisakyti nepatogių įprastų protezų ir tradicinių dantų tiltų bei užmiršti skausmingas procedūras dėl dantų netekimo problemų kenčiantiems pacientams. Anksčiau dantų atkūrimas buvo susijęs su dideliu diskomfortu, kalbos defektais ir nepatogiu kramtymu, dabar tai praeitis. Dantų implantacija – šiuolaikiškas ir efektyvus dantų atkūrimo metodas, norintiems vėl šypsotis, džiaugtis estetiškais ir funkcionaliais dantimis bei visaverčiu gyvenimu.

 

Danties implantas – profesionalus šaknies pakaitalas

 

Visų pirma – kas yra dantų implantacija arba tiksliau danties implantas? Tai miniatiūrinis varžtelis, įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir pakeičiantis tikrą danties šaknį. Įprastai jie gaminami iš titano, kuris puikiai biologiškai dera su organizmu, nesukelia alergijos, yra tvirtas ir atsparus korozijai. Neseniai odontologijos rinkoje pasirodė ir bemetalės keramikos dantų implantai (dažniausiai gaminami iš cirkonio oksido), pasižymintys ne tik tvirtumu, bet ir ypač puikiomis estetinėmis savybėmis. Todėl pacientai gali patys rinktis implantų rūšį, atsižvelgdami į medžiagų ypatybes, savo poreikius ir galimybes.

Bet kurios rūšies implantas tampa puikia atrama tolimesniam dantų protezavimui, o profesionaliai atlikus visas procedūras jis lieka visiškai nematomas, todėl galima neabejoti dėl dantų išvaizdos natūralumo.

 

Dantų implantacija gali būti pasitelkiama:

 

 • Vieno danties protezavimui (implantas uždengiamas idealiai natūralaus danties spalvą ir formą atitinkančiu pasirinktos medžiagos vainikėliu);

 

 • Dviejų ir daugiau dantų atkūrimui (įsriegiamas vienas ar daugiau implantų, ant kurių montuojamas dantų tiltas);

 

 • Visų dantų atstatymui (ant 4-8 implantų atkuriamos ištisos dantų eilės).

 

,,Processus“ klinikos odontologai dantų atkūrimą implantais rekomenduoja visiems netekusiems dantų bei norintiems išties profesionalių, šiuolaikiškų ir efektyvių paslaugų.

 

Kodėl turėčiau rinktis implantus?

 

Atkurti šypseną galima ne tik implantais. Dantų implantacija yra ne vienintelis būdas. Jau seniai žinomi išimami ir nuolatiniai protezai, daug kam pažįstamos dantų plokštelės. Naudodamiesi pastaraisiais dantų pakaitalais, pacientai neretai kenčia nuo skausmų, dantenų kraujavimo, ilgainiui progresuojančių dantų ir dantenų ligų, patiria diskomfortą valgydami, šypsodamiesi, kalbėdami. Taip atsitinka dėl to, kad konstrukcijos nėra stabilios, neturi tvirtos atramos, gali pasislinkti į vieną ar kitą pusę.

Profesionalūs dantų implantai Kaune, montuojami odontologijos klinikoje PROCESSUS, padeda išvengti šių nemalonių pojūčių ir užtikrina tai, kas pacientams svarbiausia:

 

 1. Puikų dantų funkcionalumą. Po implantacijos galima plačiai šypsotis, kąsti ir kramtyti įvairaus kietumo maistą, nebijant, kad implantai deformuosis ar pakeis padėtį.

 

 1. Sveikų dantų išsaugojimą. Anksčiau protezuojant tekdavo smarkiai nušlifuoti šalia esančius dantis, kurie dažnai būdavo visiškai sveiki, gražūs ir puikiai funkcionuojantys. Dantų implantacija keičia šį požiūrį. Montuojant šiuolaikiškus implantus išvengiama bet kokio neigiamo poveikio gretimiems dantims.

 

 1. Apsaugą nuo kaulo atrofijos. Netekus dantų, viena didžiausių problemų – labai greitai prasidedanti žandikaulio atrofija. Tai reiškia, kad kaulas be dantų ima nykti, mažėti, deformuodamas dantų išsidėstymą ir viso veido išvaizdą. Tradiciškai montuojami protezai ir plokštelės, deja, negali nuo to apsaugoti, o dantų implantacija efektyviai užkerta kelią kaulinio audinio nykimui.

 

 1. Nepriekaištingą dantenų būklę. Išimamų ir nuolatinių protezų bei plokštelių dėvėjimą lydi dantenų skausmas ir kraujavimas, atsirandantis dėl konkstrukcijų sąlyčio su plona burnos gleivine. Naudojant implantus, užtikrinamas visiškas dirbtinių dantų stabilumas, todėl apsisaugoma nuo mechaninio poveikio viršutinei dantenų sričiai.

 

 1. Tobulą estetinį vaizdą. Dėl spartaus technologijų tobulėjimo specialistai atkuria idealiai Jūsų dantų formą, spalvą ir padėtį atitinkančius pakaitalus. Implantais atkurtų ir kokybiškai profesionaliomis medžiagomis protezuotų dantų nuo natūralių neatskiria net patys odontologai. Todėl dėl aplinkinių galite būti visiškai ramūs – niekam nekils nei menkiausių įtarimų, kad turite dirbtinių dantų, o patys džiaugsitės puikia išvaizda kaskart pažvelgę į veidrodį.

 

 1. Dantų implantacija suteikia ilgaamžiškumą. Iš tiesų dantų implantų funkcionavimo laikotarpis labai priklauso nuo daugelio sąlygų: atliktų procedūrų profesionalumo, medžiagų kokybės, kasdienės dantų ir burnos priežiūros. Atliktų tyrimų duomenimis, net 94 % pacientų džiaugiasi implantais daugiau nei dešimtmetį. Tai tikrai ilgas laikotarpis, tačiau odontologai turi dar geresnių žinių: tinkamai prižiūrimi implantai gali tarnauti ir visą gyvenimą.

 

Akivaizdu, kad implantai smarkiai pirmauja kokybiškumu ir efektyvumu, lyginant su kitais žinomais dantų atkūrimo būdais. Tobula dantų išvaizda, natūralus funkcionalumas, apsauga nuo atrofijos bei dantenų ligų ir ilgalaikiai rezultatai žavi tiek odontologus, tiek reikliausius pacientus.

 

Pirmas ir būtinas žingsnis – profesionali konsultacija

 

Dantų implantai Kaune siūlomi daugelyje klinikų, kurios dirba remdamosis skirtingais principais, metodais, vertybėmis. Klinikoje PROCESSUS visada siekiama aukščiausių rezultatų, kurie džiugintų pacientus, o gydytojams leistų didžiuotis savo darbu. Todėl mes į visą gydymo procesą žiūrime ypač atsakingai, didelį dėmesį skirdami kiekvienam etapui. Pirmasis iš jų – profesionali ir išsami konsultacija, smarkiai veikiantį tolimesnę implantavimo eigą.

Kai kurie klientai stengiasi visą reikiamą informaciją rasti ir suvokti patys, pasitelkdami internete pateikiamus straipsnius, pažįstamų atsiliepimus. Tai nėra teisingas pasirinkimas. Atsiminkite, kad tik patyręs profesionalas gali tinkamai įvertinti bendrą paciento sveikatos būklę, apžiūrėti ir nustatyti burnos, dantų, dantenų situaciją, atlikti reikalingus tyrimus, kurie padeda priimti profesionalius ir konkrečiu atveju labiausiai tinkančius sprendimus.

Kiekvienas atvejis yra individualus ir ypatingas. Dantų implantacija yra vienas iš jų. Klinikoje PROCESSUS bendraudami ir bendradarbiaudami su odontologu aptarsite ir įvertinsite implantavimo galimybes ar kitas odontologinio gydymo alternatyvas.

 

Kiek kainuoja tobula šypsena?

 

Vienas iš daugeliui pacientų svarbių aspektų yra implantavimo kaina. Ji priklauso nuo keleto faktorių: pasirinkto implanto gamintojo, tipo, medžiagos, papildomų procedūrų kiekio (kai reikalingos kaulo priauginimo arba sinusų kėlimo operacijos) ir, žinoma, implantais atkuriamų dantų skaičiaus. Be to, kad teisingai surprastumėte, kokia bus galutinė dailios šypsenos atkūrimo suma, iškart reikėtų skaičiuoti ir po implantavimo atliekamo protezavimo (vainikėlių ar tiltų uždėjimo) kainas. Visos kainos, susijusios su dantų implantacija ir protezavimu yra pateikiamos mūsų interneto svetainėje, kainoraštyje. Jos padės preliminariai orientuotis, o tikslenius įkainius sužinosite tik atvykę į konsultaciją, po nuoseklios gydytojo apžiūros.

 

Klinika PROCESSUS: patirtis ir tobulėjimas

 

Implantavimo procedūros sėkmė tiesiogiai priklauso ne tik nuo paciento organizmo, bet ir nuo gydytojo kompetencijos. Pagal šiuo metu galiojančią tvarką teoriškai dantų implantaciją gali atlikti bet kuris odontologas. Mes laikomės kitokios nuomonės: tik profesionalus savo srities specialistas gali užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas ir puikius galutinius rezultatus. Todėl klinikoje PROCESSUS šias paslaugas teikia chirurgas periodontologas. Tai daug patirties turintis, nuolat praktiniuose ir teoriniuose mokymuose dalyvaujantis specialistas, kurio pagrindinė interesų sritis – dantų implantai. Gydytojas jau nuo 2005 metų nuolat užsiima implantacijomis ir tai leidžia jam kaskart didinti savo žinių bagažą, įgauti skirtingos patirties, o vėliau ją pritaikyti sprendžiant sudėtingus implantavimo atvejus. Dėl nuoseklaus darbo ir siekio tobulėti gydytojo praktikoje iki šiol nepasitaikė nei vieno nesėkmingo dantų atkūrimo atvejo. Pagalvokite apie tai, jei norite , kad Jūsų dantų implantacija būtų saugi ir ilgaamžė.

 

Atvykus į mūsų kliniką, Jūsų visada laukia:

 

 • Malonus, draugiškas ir kompetentingas gydytojų kolektyvas;
 • Pagarbus požiūris į pacientą, jo nuomonę ir poreikius;
 • Pasaulyje pripažintų gamintojų aukščiausios kokybės medžiagos;
 • Profesionalios, ilgalaikius rezultatus garantuojančios paslaugos;
 • Jauki aplinka ir nuoširdus palaikymas.

 

PROCESSUS – tvirti, kokybiški, ir ilgaamžiai dantų implantai Kaune bei visada nepriekaištingos paslaugos. Užsukite pas mus ir iš naujo įsimylėkite savo šypseną!

Akcija dantų implantacijai skelbiama kiekvieną mėnesį ir ji keičiasi.

Jūsų dantų implantologijos centras Kaune

 1. Sveiki, trumpai apie dantu bukle. Apacioje priekiniai 8 sveiki, virsuje priekiniai nekokie vienas uzmautas ant metaliuko, nes tik saknis, o kiti taisyti ir vienas aptrupejes. Kaip suprantu reikes 8 implantu, ir priekinius virsutinius gal apvilkti. Bijau pradeti, ne nezinau kainos. Prasau pasakykite orentacine kaina, kad galeciau pradeti, ne gal dar reikes pataupyti.
  Aciu
  Pagarbiai
  Virginija

 2. Laba diena. Labai sunku orentuotis pagal Jūsų aprašymą. Bet jeigu Jūs pati nutarėte, kad Jums reikės 8 dantų implantų, tai Jūsų gydymo kaina gali būti per 29000lt. Tiksliau atsakytume matydami rentgeno panoraminę nuotrauką, o dar tiksliau, jei atvyktumėte konsultacijai.

 3. sveiki, ka tik uzdejo karunele ant implanto virsutinniame zandikaulyje, ir karuneles viduryje atsirado tokia apskrita pilka/juosva deme…
  as galvojau, kas isistaciusi implanta busiu grazi:(
  Ar normalu, kad taip atsitiko? Aciu

 4. Labas vakaras. Jums uždėjo prisukamą vainikėlį. Tai tobula technologija. Kartais varžtelis per plombavimo vietą persišviečia. Jeigu Jus tai trikdo, plombavimo vietos spalvą galima koreguoti. Bet tai atlikti gali tik gydytojas.

 5. Norėčiau sužinot ar įmanoma visus dantis pakeist implantais?

 6. Įmanoma. Bet yra ir geresnių būdų. Pvz.: sukti tiek implantų, kiek užtektų atstatyti visus dantis.

 7. Laba diena kokia kaina butu visos burnos dantu implantacija ?

 8. Laba diena. Deja, į šį klausimą neįmanoma bent kiek tiksliau atsakyti. Kiekvienas atvejis yra labai individualus. Mėginkite vadovautis paslaugų kainynu http://processus.lt/kainynas

 9. laba diena.noriu paklausti ar jūsų klinikoje migdo kai stato implantus?Man visa viršų ir apatinį žandikauli reikia implantuoti.O as baisiai bijau.

 10. Migdymas – tai bendrinė nejautra, kai nuslopinamos organizmo gyvybinės funkcijos kartu su plaučių ventiliacija. Vienas iš 300000 pacientų po tokio migdymo nepabunda. Ar dėl dantų ketinate taip rizikuoti? Visoje bendroje medicinoje taikoma vietinė tik tos srities nejautra, jei to užtenka atlikti procedūrą be skausmo. Paciento baimės ten niekam nerūpi. Svarbiausia yra saugumas. Vietinės nejautros pilnai užtenka atlikti bet kokio lygio operacijas burnoje, netgi ir patiems bailiausiems pacientams. Paprastai bijančių pacientų nerimas baigiasi 3-5 operacijos min. supratus, kad jie nieko nejaučia. 3/4 pacientų atsisėdę į kėdę, suskuba pareikšti, kad jie labai bijo ir tai yra normalu, bet tai nėra priežastis kviesti anesteziologą. Burnos chirurgijoje jis kviečiamas tik mažiems vaikams, epileptikams ir protinę negalę turintiems pacientams. Bet čia Jūsų teisė rinktis. Yra privačių klinikų kur tokia procedūra taikoma. Mums tiesiog to nereikia, nes norint atlikti darbą kokybiškai, reikalinga stebėti pacientą, bendrauti su juo ir stebėti jo reakcijas.

 11. Laba diena kokia butu dvieju implantu kaina dedant ant ju 3 dantu karunele metalo keramikos?

 12. Laba diena. Šiandien 1199€. Stebėkite akcijas.

 13. Kompiuterinė tomografija daug rizikingesnė nei bendrinė nejautra, vat čia tai kiek daug žmonių taip rizikuoja dėl dantų! Net panoraminė dantų nuotrauka tikriausiai rizikingesnė, o visi implantuojantys daro.

 14. Mano atsakymas būtų klausimu: ar darbą rankomis žmogus geriau padaro matydamas, ar užrištomis akimis? Žinoma, panoraminė dantų nuotrauka niekaip neprilygsta 3D rentgeno dantų nuotraukai, bet ir tai jau didelis žingsnis į priekį. O svarbiausiai, viso to pacientas gali ir atsisakyti. Yra labai daug dantų gydymo būdų…

 15. Sveiki,

  Išsiroviau po du apatinius dantis tiek is kaires tiek is desines puses (israuti keturi dantys) nes abiejose puses buvo zidiniai. Kokia butu implantu kaina?

 16. Jei Jus domina tik įsriegtų implantų kaina ir dar gal būt 4 vienetų – tai 2300€

 17. Laba diena, is vaikystes uzsilikes vienas iltinis dantis, kuris yra kur kas mazesnis ir skausmingesnis nei kiti, pradejo jau ir klibeti, kito danties po juo net uzuomazgos nera. Noreciau suzinoti kokia butu sio danties implanto kaina, o gal reikalingas vieno danties protezavimas, kokia tuomet jo kaina.

 18. Laba diena. Džiugu kai žmogus domisi savo sveikata. Bet kaip gydytojui vienu ar dviem sakiniais perteikti savo 10 metų mokymosi žinias ar dvidešimties metų darbo stažą tai aš ir nežinau. Teisingas sprendimas manau, būtų registruotis konsultacijai ir išsiaiškinti ir po to ieškoti sprendimų Jūsų neeiliniam atvejui.

 19. laba diena! ar imanoma butu per 2 dienas ideti du implantus? Ar kaina skiriasi? Man truksta apacioje dvieju ir virsuje dvieju dantuku.kokia kaina butu? Aciu!

 20. Taip. Tik užtruks tai ne dvi dienas, o 2 kartus po 20 min. Dėl tikslesnės kainos, deja po konsultacijos.

 21. sveiki, buvau dviejose konsultacijose dėl dantų implantacijos ir patarė skirtingai. Labai norėčiau geriausio varianto savo sveikatai. Kai klinikų tiek daug labai sunku pasirinkti.
  Viršuje turiu keturis nuosavus dantis , priekinių nėra ten didelis tarpas , vienas gydytojas rekomenduoja dėti du implantus priekyje ir statyt tiltelius, o kitas rekomenduoja šalinti turimus dantis ir ant keturių implantų sudėt visus, nes sako laikui bėgant iškris ir tie esami dantys, nes jų nieks nelaiko.Kokį variantą siūlytumėt Jūs? Ačiū.

 22. Deja, atsakyti mes negalime. Jūsų atvejis per daug sudėtingas, kad būtų galima sudaryti gydymo planą nematant nei dantų būklės burnoje, nei rentgeno nuotraukos.

 23. Laba diena,
  Po traumos man truko prie keraminikinio vainikelio saknis, nueme vainikeli, sake vienintele iseitis implantas, kiek kainuotu mazdaug viskas, su senos saknies pasalinimu ar imanoma per viena procedura viska sutvarkyt, dantis priekinis

 24. Priekinis dantis įpareigoja ir gydytoją ir pacientą. Išskirtiniais atvejais, po šaknies pašalinimo iškart galima sriegti implantą. Tai paaiškėja po šaknies pašalinimo. Todėl greičiausiai būtų kelios procedūros. Rekomenduotume cirkonio vainikėlį. Tai kainuotų apie 1400€, metalo keramika būtų pigiau.

 25. sveiki pas mane 4 prasti labai dantukai situacija tokia kad du beveik is vis nutrupeja o kiti du dar turi viena likusia sienele ka man reiktu dayt ir koks butu gydimas bei mazdaug kokia kaina?

 26. Visada žmogus gali rinktis bent iš dviejų variantų. Iš pasirinkimo gydytis ar ne, mes patartume gydytis. Deja daugiau nieko negalime atsakyti į Jūsų klausimą nepamatę burnos.

 27. laba diena, noreciau paklausti del visos burnos implantavimo ir protezavimo, mano vyrui yra periodantitas ir gana agresyvus, labai daug dantu jau iskrito ir tie like jau vos laikosi, zinau, kad visus dantis reikia salinti, sriegti implantus ir protezuoti, noreciau suzinoti kiek kainuotu, (bent jau mazdaug),sinusus taip pat reikia kelti,ir kokius variantus pasiulytumet, labai buciau dekinga uz atsakyma, geru jums svenciu, aciu

 28. Sveiki, ar isrovus dantis butu galima iskarto susukti implantus Visų dantų atstatymui (ant 4-8 implantų atkuriamos ištisos dantų eilės).
  Aciu ir kokia apytiksliai butu kaina

 29. Laba diena. Galima, bet reikia matyti Jūsų situaciją burnoje, bei rentgenogramoje. Tik tuomet galima kalbėti apie gydymo planą ir apie tikslesnę kainą.

 30. Sveiki,
  Puslapyje aprašote cirkonio keramikos implantą. Ar suteikiate šiuos „Ceraroot“ cirkonio keramikos implantus ar kitos kompanijos produkciją, t.y kai danties implante nėra titano. Kalbama ne apie cirkonio atramą,bet apie cirkonio sraigtinį implantą.
  Dėkui

 31. Laba diena. Apie cirkonio Ceraroot implantus mes neaprašome. Matyt Jus radote fragmentą komentaruose. Bet pacientui pageidaujant galime implantuoti ir cirkonio implantais. Jie Lietuvoje retai taikomi dėl savo brangumo.

 32. Laba diena. Jau penki metai kai susuko implantus, bet visą laiką jaučiau jautrumą ir skausmą. Dabar juos išsuko, nes ten tirpsta kaulas. Sako gal mėginti sukti kitokios firmos, bet aš nebetikiu, kad bus kas geriau. Ar aš atsisakiusi galėčiau gauti kompensacija, nors dalinę, nes įmokėti didelį pinigai. Ačiū.

 33. Laba diena. Mes nežinome, ar po implantacijos laikėtes gydytojo nurodymų, ar kreipėtės į implantavusi gydytoją, jei jautėte skausmą, todėl komenuoti šios situacijos negalime.

 34. Laba diena.noriu protezo ant 4 implantu apatiniui žandikauliui.Norečiau orentacinės kainukės.Ačiū.

 35. Laba diena. Jei tik ant keturių, tada 1*4 ir vadovaukitės kainynu.

 36. Laba diena, man yra israuti 12dantu saknys. Noreciau del kainos pasiteirauti. Ir koks variantas geriausiai man tiktu? Protezavimas ar implantacija?

 37. Laba diena,
  reikia trijų dantų implantų. Du dantys šalia, trečias atskirai. Kokia būtų pilna trijų dantų implantavimo kaina (pigiausias variantas)?
  Ačiū

 38. Mielieji, dantų implantacija yra pakankamai sudėtinga operacija. Bent kiek patyręs gydytojas tikrai nepradės gydyti turėdamas tik tiek informacijos. Tad kaina būtų nematant paciento burnos, 1800€

 39. Laba diena. Sunku iš trijų žodžių susikūrti burnos vaidą. Todėl ir apie gydymo variantus kalbėti anksti. Jums protinga būtų pasirodyti gydytojui chirurgui.

 40. laba vakara.Koks pigiausias variantas implanto priekinio dantuko su laikinu danciu.

 41. Laba diena. Tokio atvejo kaina greičiausiai sieks 700€

 42. Sveiki.Kiek kainuotų vieno danties implantas?

 43. Jei turimas galvoje, pilnas danties atstatymas, tai kaina priklauso ir nuo pasirinkto implanto tipo ir svyruoja nuo 920€ iki 1050€ ir nuo pasirinkto protezavimo būdo, jei turimas galvoje implanto implantavimas (chirurginė dalis), tuomet 520€-630€ .

 44. Laba diena pas mane nėra viršutinemia žandikaulyje priekinio dančio ir šalia esančio, nes išsimušiau.Pas mane truputuką yra šaknų dar, bet apauge truputį smegenėlėmis jau. Ar būtų įmanoma padaryti 2 dantų implantacija? Ir maždaug kokia kaina galėtų būti ir per kiek laiko atsatyti dantukai būtų?

 45. Laba diena. Viskas įmanoma, tik sunku konsultuoti Jūsų nematant. Reikia būtinai pasirodyti chirurgui. Registruokitės konsultacijai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *