Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/processus/domains/processus.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Dantų balinimas


dantų balinimas

Kas tai yra dantų balinimas? Atsakymas paprastas, tai tam tikros procedūros po kurių dantys tampa baltesni. Dantų balinimo priemonės nekenkia dantų emaliui. Dantų balinimo medžiagos yra saugios, veiksmingos ir ilgalaikės (suteikti kokybės sertifikatai CE ir ISO). Įdomu tai, jog dantų balinimo medžiagoje esantis karbamido peroksidas daugiau kaip 30 metų buvo naudojamas kaip antiseptinė medžiaga, kuri gydo kai kurias periodonto ligų formas. O prieš 15 metų, nustačius karbamido peroksido balinamąsias savybes, jis pradėtas naudoti dantims balinti. Karbamido peroksidas oksidacijos būdu, nepažeisdamas danties emalio, ištirpdo baltymines dėmes. Tai įvyksta, kai minėta medžiaga skyla į vandenį ir laisvąjį deguonį. Pastarasis elementas ir yra tas stebukladarys, kuris sugeba „nukarpyti“ susidariusių pigmentų jungtis. Dantys pabąla.

Mūsų klinikoje atliekamos kelios dantų balinimo procedūros:

  1. Dantų balinimas kapomis. Šiuo būdu pacientas balina dantis namie individualiai. Odontologijos klinikoje, pagal jūsų dantų atspaudus, padaromos kapos. Į jas pacientas įsišvirkščia balinamos medžiagos, užsideda kapas ant dantų ir laiko jas po 2-3 val. kas dieną. Toks balinimo būdas gali užtrukti 2 savaites ir ilgiau. Tai priklauso nuo pradinės dantų spalvos ir efekto, kurį įmanoma pasiekti šiuo metodu. Kaina 350 Lt (į ją įeina abiejų žandikaulių balinimo kapos ir 2 švirkštai balinamosios medžiagos).
  2. Dantų balinimas klinikoje. Dantenos izoliuojamos spec. apsauga. Vėliau dantys dengiami stipriai veikiančia balinimo medžiaga. Gelis keičiamas kas 10 minučių, tuo metu dantys šviesėja. Procedūra užtrunka apie 1 valandą. Kaina 350 Lt visos burnos.
  3. Balinimas ZOOM sistema. Atliekamas odontologijos klinikoje. Dedama visapusiška dantenų ir gleivinės apsauga, dantys dengiami ZOOM balinimo geliu, kuris aktyvuojamas specialia ZOOM lempos šviesa. Balinimo laikas 1 valanda. Visa procedūra užtrunka apie 2 valandas. Kaina 700 Lt. Šiuo metodu pasiekiami geriausi rezultatai.

Dantų balinimas lazeriu mūsų klinikoje neatliekamas.
Prieš balinant dantis, būtina atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu būtų suteikiama išsami konsultacija ir parenkamas optimaliausias dantų balinimo metodas.
Jūsų odontologijos klinika Kaune

  1. Laba diena kokia kaina burnos higiena ir dantu balinimas kartu?

  2. Priklausomai nuo pasirinkto dantų balinimo būdo kaina galėtų būti nuo 390lt iki 590lt

  3. Sveiki,kokia kaina siuo metu pas Jus dantu balinimo?

  4. Kainą rasite kainyne, skiltyje dantų balinimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *