Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/processus/domains/processus.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Paslaugos  • Paslaugos

Odontologijos klinika PROCESSUS

Odontologijos klinikoje „Processus“ teikiamos paslaugos

Odontologijos klinikoje „Processus“ Jums bus suteikta danų gydymo pagalba, išvardinta aukščiau pažymėtoje arba kairėje skiltyse „Paslaugos“. Kaip jau pastebėjote, mūsų odontologijos klinikoje atliekamos odontologijos paslaugos yra: dantų implantacija, dantų protezavimas, estetinis plombavimas, ortodontinis dantų gydymas breketais, endodontinis dantų gydymas mikroskopu, burnos higiena, dantų balinimas ir daugelis kitų dantų gydymo paslaugų. Pasirinkite paslaugą norėdami apie ją sužinoti daugiau. Dalyvaukite forume, užduokite klausimus. Odontologijos paslaugų kainos nurodytos skiltyje Kainynas.

Kodėl reikėtų pasirinkti mus?

  • Pas mus jauku kaip namie
  • Puikus kainos ir kokybės santykis
  • Rasite visus Jums reikalingus aukščiausios kvalifikacijos specialistus
  • Aukščiausios kokybės odontologijos medžiagos
  • Puiki gydytojų ir pagalbinio personalo komanda
  • Pas mus rasite ir puikių burnos higienos priemonių

Pagrindinės paslaugos


S

Dantų implantacija

Mūsų klinikoje naudojami Straumann, Nobel biocare, Ankylos, Biogenesis, OneQ dantų implantai  ir jų protezavimo sistemos. Patyręs chirurgas konsultacijos metu, padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą.

S

Dantų protezavimas

Pasiekimai šiuolaikiniame dantų protezavime leidžia nauju būdu išspręsti senas problemas. Dabar dantų protezavimas ant implantų jau nebe naujiena. Dantų protezavimas dabar atliekamas įvairiausiais būdais..

S

Endodontija

Endodontologija – odontologijos sritis, aprėpianti visa, kas susiję su dantų šaknų kanalų sistemos gydymu. Esant sparčiai mokslo pažangai, atsirandant vis modernesnėms technologijoms, gydytojai endodontologai gali ne tik gilinti savo žinias, bet ir efektyviau gydyti bei pergydyti dantis endodontiškai..

S

Estetinis plombavimas

Šypsena – gražiausia puošmena. Tai girdime labai dažnai ir ginčytis tikriausiai neverta. Sparčiai tobulėjant odontologinėms restauracinėms medžiagoms, surišimo su natūraliais danties audiniais sistemoms, darbo technologijoms, tampa įmanoma daugeliu atveju estetiškai plombuoti ir labai stipriai pažeistus dantis..

S

Ortodontija

Ortodontinis gydymas taikomas pacientams, turintiems kreivus dantis ir/ar netaisyklingą sąkandį. Kartais ortodontinis gydymas yra atliekamas pacientams kaip pagalbinis gydymas prieš implantaciją ar protezavimą..

S

Profesionali burnos higiena

Burnos higiena, tai procedūra, kurios metu šalinamos viršdanteninės ir podanteninės, mineralizuotos bei nemineralizuotos dantų apnašos, poliruojami dantų, plombų, protezų paviršiai, įvertinamas asmens dantų valymo efektyvumas, pacientai mokomi asmens burnos higienos..Kitos paslaugos


S

Terapinis gydymas

Terapinis gydymas – tai dantų plombavimas, šalinant kietųjų audinių defektus. Plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatomijos forma, spalva ir kramtymo funkcija, naudojant aukštos kokybės plombines medžiagas, kurios ne tik mechaniškai pakeičia suirusius audinius, bet ir saugo danties minkštuosius audinius nuo komplikacijų.

S

Periodontas

Norint aiškiau suprasti, kas yra periodonto ligos, pirmiausia turime išsiaiškinti – kas yra periodontas (liaud. paradontozė)? Periodontas arba dar kitaip vadinamas apydantis – tai audiniai supantys dantį. Taigi periodontą sudaro: dantenos, periodonto raiščiai, danties cementas bei alveolės kaulas. Būtent šios struktūros ir pažeidžiamos periodonto ligų metu.

S

Dantų balinimas

Kas tai yra dantų balinimas? Atsakymas paprastas, tai tam tikros procedūros po kurių dantys tampa baltesni. Dantų balinimo priemonės nekenkia dantų emaliui. Dantų balinimo medžiagos yra saugios, veiksmingos ir ilgalaikės (suteikti kokybės sertifikatai CE ir ISO). Įdomu tai, jog dantų balinimo medžiagoje esantis karbamido peroksidas daugiau kaip 30 metų buvo naudojamas kaip antiseptinė medžiaga, kuri gydo kai kurias periodonto ligų formas. O prieš 15 metų, nustačius karbamido peroksido balinamąsias savybes, jis pradėtas naudoti dantims balinti.

S

Dantų rentgeno nuotraukos

Rentgeno nuotraukos atliekamos naujos kartos multifunkciniu aukšto dažnio dentaliniu BELMONT rentgeno aparatu PHOT-X II. Jo išskirtiniai bruožai:
Rentgeno nuotrauka pasižymi puikia kokybe
Stilingas dizainas
Aukšto dažnio technologija
Sumažinta rentgeno spindulių dozė su optimaliu radiacijos lygiu kiekvienu diagnostikos atveju
Paprastas valdymas
Lengvai sukiojamas kompaktiškas rentgeno spindulių vamzdis
Idealiai tinka darbui su skaitmeninėmis rentgenografijos sistemomis

S

Vaikų odontologija

Dažnai gydytojams odontologams tenka susidurti su nuostata, kad pieninių dantų nereikia gydyti ir prižiūrėti. Tačiau negydomi pieniniai dantukai sukelia infekciją, kuri gali būti skausmo priežastimi arba gali pažeisti nuolatinius dantis. Per anksti netekus pieninių dantų atsiranda labai didelė tikimybė išsivystyti netaisyklingam sąkandžiui.
Vienas iš svarbiausių vaikų odontologijos tikslų – mažojo paciento pasitikėjimas savo gydytoju odontologu..

S

Porceliano laminatės

Laminatės – tai labai plonos, dirbtinės medžiagos plokštelės, klijuojamos prie paruošto danties paviršiaus, pacientui gaminamos individualiai. Laminatės gali būti naudojamos siekiant atstatyti nusidėvėjusius, patamsėjusius dantis, norint pašalinti įvairių dantų traumų pasekmes (pvz., dantų įskilimus, nuskilimus), siekiant vizualiai pagražinti kreivus dantis.