DUK


DUK | Dažniausiai užduodami klausimai

Diskutuokime, užduokite klausimus. Trumpiau D.U.K. Mes Jums atsakysime.


Kiek kainuoja dantų implantacija?

Į klausimą kiek kainuoja dantų implantacija sunku atsakyti. Dantų implantacija ir batų pirkimas, tai ne tas pats. Reikalinga paciento burnos apžiūra. Tik tada galima kalbėti apie tikslią kainą. Be apžiūros, vieno danties implantas ir chirurginė dalis kainuoja nuo 400€ iki 730€. Tai priklauso nuo pasirinktos implantų sistemos, nuo odontologijos klinikos teikiamų akcijų ir kitų faktorių. Sekite mūsų implantacijų akcijas...

Kiek kainuoja breketai vienam žandikauliui?

Breketų sitema vienam žandikauliui, mūsų klinikoje kainuoja 1300-2100 Lt (priklausomai nuo jų konstrukcijos).Kadangi kiekvienas gydymo atvejis breketais yra individualus, tikslią kainą galima įvardinti pirmos konsultacijos metu (įvertinus Jūsų dantų, sakandžio būklę).

Kiek kainuoja danties protezavimas ant implanto?

Dažniausiai pacientai pasirenka metalo keramiką 1200lt arba labiau estetišką-keramikinį vainikėlį 1300lt.

Ar gydydami mažiems vaikams pieninius dantis taikote sedaciją arba narkozę? Jei taip, tai kokios kainos?

Tokios paslaugos neatliekame

Ar įmanomas dantų tiesinimas, jei man jau 25 m. ?

Taip, įmanomas. Pradžioje pasikonsultuokite su gydytoju ortodontu.

Turiu tiesius ir gražios formos dantis. Du viršutiniai priekiniai plombuoti, vienas jų – negyvas. Negyvas dantis yra šiek tiek tamsesnis. Ar įmanoma atkurti danties naturalią spalvą nešalinat danties? Ir, ar tokia procedūra brangi?

Yra daug variantų: estetinis plombavimas, laminatės, protezavimas ir kiti. Visi jie nepigūs. Kaina svyruoja nuo 400 iki 1200lt..

Mano sąkandis netaisyklingas, kreivi du priekiniai viršutiniai dantys. Negana to, turiu asimetriską šypseną. Ar sąkandžio koregavimas ištaisytų ir šypsenos asimetriškumą, ar tam papildomai reiktų žandikaulio operacijos?

Pirmiausia pasikonsultuokite su gydytoju ortodontu ir jis Jums atsakys ar užteks sutvarkyti tik sąkandį, ar papildomai reikės ir chirurginių operacijų.

Norėjau paklausti, ar galima už paslaugas suteiktas Jūsų odontologijos klinikoje mokėti išsimokėtinai?

Taip. Mūsų odontologijos klinikoje galima už paslaugas mokėti ir išsimokėtinai. http://processus.lt/dantu-protezavimas-issimoketinai/

Žvaigždute (*) pažymėti privalomi laukai

Vardas *

Elektroninio pašto adresas *

Telefono numeris

Tema

Klausimas *

Žemiau įrašykite paveikslėlyje rodomą kodą

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.