Apie dantų implantus

dantų implantas OneQ

Apie dantų implantus ir pasiruošimą implantacijai

Dantų implantacija – tai viena iš atstatomosios odontologijos sričių, suteikianti galimybę atkurti ne tik fiziologinę bei anatominę danties funkcijas, bet ir pacientų trokštamą natūralią sveikų, gražių dantų išvaizdą, t.y. estetiką.  Netekus vieno ar kelių dantų, nepriklausomai nuo jų vietos žandikaulyje, dantų implantai yra pats geriausias pasirinkimas siekiant išsaugoti nepažeistus gretimus dantis, juos protezuojant tiltiniais protezais. Dantų protezavimas šios rūšies protezais reikalauja dviejų dantų nupreparavimo, panaudojant juos kaip atramą prarastam danties vainikui atstatyti. Renkantis dantų implantą, gretimi dantys neliečiami, o prarasto danties vietoje įsukamas implantas. Yra galimi visų dantų grupių implantai: kandžių, ilčių, kaplių bei krūminių. Tai užtikrina bet kurio prarasto danties atkūrimą. Šiuolaikinė odontologija siūlo daug skirtingų implantų pasirinkimo variantų. Dėl šios priežasties  gyd. odontologas turi galimybę pasiūlyti būtent Jums tinkamiausią dantų implantą, atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus, prarasto danties lokalizaciją, likusio kaulo storį, jo padėtį ir kitus dantų implantacijai svarbius kriterijus.
Dantų implantų kainos  yra standartinės. Jas nustato gamintojas bei odontologijos klinika, tačiau kiekvieno paciento atvejis yra individualus ir reikalauja skirtingo gydymo plano. Kaina, priklausomai nuo išskirtinės paciento situacijos bei darbo sudėtingumo, gali kisti. Tačiau dabar tai ne problema, kadangi mūsų klinikoje siūlomas dantų implantavimas išsimokėtinai.

Burnos higiena

Prieš šią chirurginę intervenciją yra būtina profesionali burnos higiena. Šios procedūros metu atliekamas tiek minkštųjų, tiek mineralizuotų dantų apnašų šalinimas. Taip pat panaudojant odontologinį prietaisą sodasrovę yra panaikinamas dantų pigmentas bei dėmės, dantys nupoliruojami, todėl atgauna buvusią natūralią spalvą ir gyvumą. Burnos higiena reikalinga dėl pagrindinės mikroorganizmų lokalizacijos – dantų apnašo panaikinimo. Tokiu būdu ypač sumažinamas patogeniškų mikroorganizmų kiekis burnos ertmėje bei komplikacijų ir infekcijų tikimybė po implantavimo. Burnos higienos kaina mūsų odontologijos klinikoje „Processus“ – 44-56 €.

Rentgenologiniai tyrimai

Taip pat prieš implantaciją yra būtina padaryti panoraminę dantų nuotrauką. Ji yra svarbi diagnostikos priemonė, padedanti įvertinti bendrą kietųjų burnos audinių būklę, t.y. žandikaulio kaulo pakitimus, jo storį bei įvairias destrukcijas. Be to, ši nuotrauka suteikia galimybę burnos chirurgui atidžiai išanalizuoti paciento atvejį, tiksliai bei teisingai parinkti reikiamą dantų implantą, atsižvelgiant į konkrečią paciento būklę. Tai padeda sumažinti bet kokios komplikacijos riziką. Žinoma, už panoraminę dantų nuotrauką dar informatyvesnė yra 3D kompiuterinė tomograma. Šis radiologinis tyrimo metodas leidžia gydytojui analizuoti kietuosius burnos audinius trimatėje erdvėje taip užtikrinant bet kokio defekto, turinčio įtaką implantacijai, pastebėjimą. Mūsų klinikoje galimybė pasidaryti panoraminę dantų nuotrauką ar 3D kompiuterinę tomogramą prieinama kiekvienam pacientui. Taip pat odontologijos klinikoje „Processus“, esančioje Šilainiuose, Kaune, į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su dantų implantacija bei burnos chirurgija, visada yra pasiruošęs atsakyti daugiametę patirtį šioje srityje turintis, kvalifikuotas burnos chirurgas – Mindaugas Neverauskas.
Jūsų odontologijos klinika „Processus“, Šilainiai, Kaunas


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: